O firmie

Kilka słów o nas

Oferujemy kompleksowe usługi reklamowo marketingowe.

Początkowo nasza specjalizacja obejmowała usługi wydawnicze i marketingu internetowego. Z czasem nasze doświadczenie, wiedza, umiejętności i rozwijające się przez lata kontrakty biznesowe, pozwoliły wzbogacić naszą ofertę o dodatkowe usługi.

Nasi specjaliści funkcjonują w swoich branżach od wielu lat i doskonale rozumieją potrzeby klientów. Wszyscy widzieliśmy potrzebę oferowania kompleksowych usług. Po to powstała marka Medizon oferująca klientowi to o co tak często pyta, czyli wszechstronną pomoc w obsłudze reklamowo marketingowej Twojej firmy. U nas od chwili podjęcia decyzji o współpracy jesteś w bezpiecznych rękach. Nasi Eksperci doradzą w wyborze najlepszych materiałów relatywnie do zakładanego budżetu kampanii.

 • Realizujemy usługi poligraficzne,
 • Dobieramy najlepsze formy reklamy, tak aby trafiały do określonej grupy docelowej,
 • Pomagamy w wyborze gadżetów reklamowych,
 • Doradzamy jak skutecznie i efektywnie promować wizerunek firmy,
 • Realizujemy kampanie reklamowe w mediach tradycyjnych i elektronicznych,
 • Wydajemy gazety, katalogi firmowe, broszury, książki i komiksy,
 • Oferujemy usługi reklamowe realizowane w środowisku internetowym, tworzymy strony www i grafiki kompatybilne z planem reklamowym.

Dlaczego my?

Przede wszystkim dysponujemy fachowym i rzeczowym zespołem. Wszyscy od wielu lat pracujemy z klientami, znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Stale wzbogacamy naszą wiedzę i łączymy ją z zdobytym dużym doświadczeniem. Szanujemy czas klientów, odpowiadamy na wszelkie pytania, kontaktujemy się telefonicznie, mailem, skypem czy przez komunikator Google. Stosujemy zaawansowane programy do obróbki graficznej.

Każdy z Państwa wie jak pracochłonne, czasochłonne i kosztowne jest stworzenie przekazu reklamowego, tak aby był on skuteczny. Wachlarz dostępnych działań promocyjnych jest bowiem bardzo szeroki i nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania reklam czy budowania wizerunku marki. Swoimi usługami udowadniamy, że każde zamówienie może być prowadzone terminowo, z nastawieniem na wysoką jakość, komunikatywność i kompleksowość przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Realizacja tych możliwości zaczyna się u nas w Medizon

Nasz zespół profesjonalistów

  Nasza oferta

  Druk (poligrafia)

  ulotki, wizytówki, plakaty (w tym wielkoformatowe), notesy, teczki, papier firmowy, katalogi, kalendarze, pocztówki, zaproszenia, bilety, banery, billboardy, x-baner i wiele innych.

  Prezentacja firmy

  rollupy, prezentery, stojaki, potykacze, szyldy (metal, plexi, płyta, neony), wyklejanie szyb i
  samochodów, naklejki, reklamy magnetyczne i wiele innych.

  Gadżety reklamowe (z nadrukiem)

  torby reklamowe, opakowania, pieczątki, pamięci USB, długopisy, balony, odzież, daszki, czapki i wiele innych