Reklama

Cel

Zmierzamy do osiągnięcia przez naszego klienta celów marketingowych w zakresie reklamy. Obecnie rynek dysponuje całą paletą rozwiązań w tym zakresie. Naszym priorytetem jest wybór takich rozwiązań które zapewnią realizację oczekiwań klienta przy optymalnej relacji efektu do nakładu.media

Doradztwo

Każde zlecenie zaczynamy od analizy potrzeb klienta w zakresie celu marketingowego. Na tej podstawie tworzymy strategię reklamową doradzając klientowi dobór odpowiednich środków przekazu reklamowego. Oferujemy takie, które po analizie grupy docelowej sprawdzą się w najwyższym stopniu. Nasz zespół dba by usługodawca, który nie zawsze ma sprecyzowane oczekiwania, otrzymał produkt skrojony na miarę, którego przekaz reklamowy będzie łatwy do odczytania, oraz konkurencyjny.

Oferta

Zapewniamy pełną obsługę poligraficzną i reklamową firmy. W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Realizujemy zamówienia m.in. na wizytówki, ulotki, plakaty, gadżety reklamowe, pieczątki, druk wielkopowierzchniowy, systemy do prezentacji zewnętrznych i wewnętrznych oraz reklamy na samochody. Jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie z zakresu reklamy i poligrafii w tym druk wielkopowierzchniowy w rzadko dostępnych rozmiarach. Pomagamy tworzyć jednolite koncepcyjnie, identyfikujące markę elementy reklamy na papierze, w multimediach i w internecie. Nasza oferta to również budowanie wizerunku firmy klienta z zastosowaniem różnych środków marketingowego przekazu. Działamy kompleksowo, zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i dla większych firm. Realizujemy niszowe projekty, jak i sprofilowane kampanie o szerokim zasięgu. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego każda usługa skrojona jest na miarę jego potrzeb. Zależnie od oczekiwań i potrzeb zleceniodawców łączymy najniższe ceny z uzyskaniem jak najwyższych rezultatów jakościowych.

Nasza oferta jest tak szeroka, ponieważ mamy do dyspozycji bardzo zróżnicowany i wyspecjalizowany park maszynowy. Współpracujemy z wieloma dostawcami gadżetów reklamowych, stąd dla naszych klientów jesteśmy w stanie pozyskać każdy gadżet dostępny w naszym kraju i nadrukować lub wygrawerować dowolne elementy identyfikacji wizualnej. Jesteśmy w stanie na każdym materiale zamieścić odpowiedni wzór, czy wielobarwne nadruki ma rozmaitych materiałach.

Kompleksowość

Nasze bogate doświadczenie w branży i kompleksowe działanie pozwala klientowi zrealizować swoje plany marketingowe w jednym miejscu. Jesteśmy w stanie zrealizować bardzo szeroki zakres usług z obszaru reklamowo-marketingowego. Poza usługami wspomnianymi w ofercie wielokrotnie zajmowaliśmy się obsługa imprez z zapleczem poligraficzno-reklamowym, które drobiazgowo uzupełnialiśmy o m.in. sprowadzanie dywanów na zamówienie i szklanych statuetek. Nie boimy się wyzwań, z przyjemnością realizujemy zamówienia wymagające nieszablonowych rozwiązań.