Wydawnictwo

Misja

Misją wydawnictwa jest promowanie lokalnej myśli, zapomnianych ale wskrzeszających się form literackich, oraz kształtowanie współczesnego społeczeństwa informacyjnego. Łączymy tradycyjną myśl wydawniczą z współczesnymi wzorcami kulturowymi wpływając na rozwój polskiego dorobku naukowo-kulturowego.wydawnictwo medizon

Oferta

Zajmujemy się publikacją, dystrybucją oraz promocją książek, gazet, oraz komiksów. Przygotowujemy i kolportujemy biuletyny okolicznościowe, płyty i e-booki wraz z nadrukiem. Wydajemy katalogi firmowe i branżowe, oraz broszury reklamowe. Promujemy polskich debiutantów poprzez umożliwienie im dotarcia do czytelników, oraz wspieramy istniejących pisarzy, scenarzystów, rysowników, ilustratorów, grafików i twórców reklam w ich twórczości.

Kompleksowość

Nie tylko wydajemy, w ścisłym znaczeniu drukowania, ale również zapewniamy kompleksową obsługę i współpracę. Pomagamy ukierunkować, doradzamy w wyborze odpowiednich technik drukarskich, papieru i ilustracji lub grafik. Klienci są obsługiwani od podstaw w jednym miejscu. Robimy korekty, w tym korektę redaktorską, oraz DTP tak, aby zleceniodawca otrzymał gotowe wydanie bez konieczności dodatkowych modyfikacji. Wszystkie publikacje zgłaszamy do biblioteki narodowej w celu przydzielenia numeru ISBN, oraz załatwiamy wszelkie formalności w tym zakresie.